صفحه اصلي| اخبار| گزارش تصویری به سایت هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان مرکزی خوش آمدید
منو اصلی
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 972330
 بازدید امروز : 134
 کل بازدید : 1308779
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/2857
عنوان

اخبار > مسابقات انتخابی بازی‌های بومی و محلی هیئت ورزش روستایی درشهرستان اراک با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر به پایان رسید.


  چاپ        ارسال به دوست

مسابقات بومی محلی قهرمانی و انتخابی استان مرکزی در اراک به پایان رسید.

مسابقات انتخابی بازی‌های بومی و محلی هیئت ورزش روستایی درشهرستان اراک با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر به پایان رسید.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

مسابقات بومی محلی قهرمانی و انتخابی استان مرکزی در اراک به پایان رسید.

 

مسابقات انتخابی بازی‌های بومی و محلی هیئت ورزش روستایی  درشهرستان اراک با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر به پایان رسید.

 

مسابقات بازی‌های بومی و محلی انتخابی هیئت ورزش روستایی استان مرکزی در بخش آقایان و بانوان جهت شرکت در مسابقات بازی های بومی محلی کشور که در پایان ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد با شناخت تیم های برتر در اراک به پایان رسید.

 

این دوره از مسابقات با حضور  8 تیم از شهرستانهای فراهان ، آشتیان ، محلات ، زرندیه،شازند، دلیجان ، اراک و ساوه و 120 ورزشکار به میزبانی هیئت ورزش روستایی و بازهای بومی محلی استان مرکزی در اراک برگزار شد.

 

این مسابقات در پنج رشته بانوان دوزپا ، هفت سنگ مهارتی ، دال پلان و چوب کشی ، تیر کمون سنتی و هفت رشته آقایان  دال پلان،هفت سنگ مهارتی،تیرکمون سنتی،طوقه بازی،لی لی مرحله ای،چوپا(چولنگ) و چوب کشی برگزار گردید.

که در رشته های بانوان :

1-دوزپا

خانم زهرا کارچانی از شهرستان اراک نفر اول

خانم سمانه سجادی از شهرستان محلات نفر دوم

خانم حسنیه مخلص آبادی از شهرستان فراهان نفر سوم

2-هفت سنگ مهارتی

خانم زهرا ارشادی از شهرستان ساوه نفر اول

خانم سحر فراهانی از شهرستان فراهان نفر دوم

خانم مریم واحدیان از شهرستان آشتیان نفر سوم

3-دال پلان

خانم سمیه داوری از شهرستان اراک نفر اول

خانم سارینا ادریس مکان از شهرستان شازند نفر دوم

خانم اعظم فلاحی پور از شهرستان ساوه  نفر سوم

4-چوب کشی

خانم مریم شهبازی یکتا از شهرستان فراهان نفر اول

خانم زینب محسنی از شهرستان شازند نفر  دوم

خانم افسانه حاج جعفری از شهرستان دلیجان نفر سوم

در پایان بخش بانوان فراهان با 30 امتیاز مقام اول ،اراک با 26 امتیاز مقام دوم ، شازند با 25 امتیاز مقام سوم شد.

و در رشته های آقایان:

1-هفت سنگ مهارتی

آقای محمد رضا قربانی از شهرستان ساوه نفر اول

آقای رضا قربانی از شهرستان اراک نفر دوم

آقای یوسف عباسی از شهرستان فراهان نفر سوم

2-دال پلان

آقای محمد خرمی از شهرستان اراک نفر اول

آقای سیف اله نجفی از شهرستان دلیجان نفر دوم

3-چوب کشی

آقای محمد خرمی فرد از شهرستان اراک نفر اول

آقای علی اکبر نعمتی از شهرستان ساوه نفر دوم

آقای یوسف حسنی از شهرستان فراهان نفر سوم

4-تیرکمون سنتی

آقای امیر زند از شهرستان اراک نفر اول

5-چوپا

آقای علی سلمانی از شهرستان ساوه نفر اول

آقای حسنعلی تبرته از شهرستان فراهان نفر دوم

آقای حسین یزدی از شهرستان اراک نفر سوم

6-لی لی مرحله ای

آقای محمد رضا شیروانی از شهرستان ساوه نفر اول

آقای محمد شمس شهوه از شهرستان اراک نفر دوم

7-طوقه بازی

آقای علی بیرقی از شهرستان نفر اراک

آقای مسلم حیدری از شهرستان محلات نفر دوم

آقای عباس علیزاده از شهرستان دلیجان نفر سوم

 در پایان دربخش آقایان اراک با 63 امتیاز مقام اول ،ساوه با 44 امتیاز مقام دوم ،محلات با 26 امتیاز مقام سوم شدند.

و در مجموع تیمی اراک با 89 امتیاز مقام اول ،ساوه با 68 امتیاز مقام دوم ، فراهان با 52 امتیاز مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

همچنین تیم زرندیه در بخش بانوان و تیم دلیجان در بخش آقایان کاپ اخلاق این دوره از مسابقات را نصیب خود کردند.

 

روابط عمومی هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان مرکزی

 



دانلود فايل : IMG_6376.JPG ( 2198KB )


٠٩:٤٢ - يکشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١٥٩٨٩    /    تعداد نمایش : ٣٠٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج




عنوان

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]